Najbardziej niepokojące jest to, że osoby chętne, w wielu przypadkach mają duże trudności z zapisaniem się na szczepienie. Szpitale węzłowe nie odpowiadają na zgłoszenia lub nie dają możliwości zapisania się na konkretny termin. Często taka sytuacja nie jest wynikiem opieszałości szpitala, czy niechęcią do szczepień, tylko bałaganu prawno-administracyjnego, który farmaceutom jest bardzo dobrze znany.
- pracownicy szpitali węzłowych,
- pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą,
- pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
- pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych,
- pracownicy domów pomocy społecznej,
- pracownicy miejskich ośrodków pomocy społecznej,
- personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych,
- personel pomocniczy i administracyjny w stacjach sanitarno-epidemiologicznych,
- personel niemedyczny pracujący w wymienionych podmiotach, czyli administracyjny i pomocniczy – bez względu na formę zatrudnienia (również wolontariusze i stażyści).
POLECAMY
![TOP 10 roku 2020 [FELIETON]](https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page/template_background/122969/4bf21dda3ffd11f0433dd7d6d6978c29.jpg)
TOP 10 roku 2020 [FELIETON]
Rok 2020 rozpoczynałam od wpisu na Twitterze "Życzę sobie i wszystkim, żeby w 2020 eRp z takiego prawie maila stała się zwalidowaną, prawidłowo zakodowaną informacją o preskrypcji. Życzę logicznego, prostego prawa, wtedy kolejne interpretacje będą zbędne ;) Nieustannie c...
Czytaj więcej
